| Boboc_Ion_1999 a întrebat:

are cine placa video gtx 750 ti low profile sau dacă știe ceva despre ea cum merg jocuri le gta 5 far cry 4 battlefield 4 etc

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

GTX 750 TI low profile = GTX 750 TI normala. La FullHD, jocurile mentionate de tine functioneaza cu 60FPS cu setari minime-medii.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Iti merg gta 5 si far cry 4 iar la battlefield este posibil si acolo. spun asta pentru ca eu le-am jucat pe primele doua iar la battlefield au fost mici probleme dar nu am stat sa le cercetez ca am bagat pe alta unitate mai buna acel joc