| Postolache_Andrei_1998 a întrebat:

are cineva laptopul asta? http://compraonline.mediaworld.it/......uctDisplay sau macar imi puteti spune ce placa video are de cat e si daca e dedicata

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

A nu se confunda HD 4000 de pe Intel i5, care e IGP, cu seria HD 4000 de la AMD/ATI, care e serie de placi video pentru desktop si laptopuri DEDICATE.

| Postolache_Andrei_1998 explică (pentru GabiDumitrescu):

Si pana la urma de cati MB/GB e placa video asta ma intereseaza

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Postolache_Andrei_1998):

E integrata in procesor, breh! Isi ia cita memorie are nevoie din memoria sistemului. Poate sa ia si 4 GB, ca tot foarte slaba ramine.

4 răspunsuri:
| VirtualEinstein a răspuns:

Laptopul asta are placa video integrata HD Graphics 4000 si nu e dedicata.

| Postolache_Andrei_1998 explică:

Dau funda