| L4WRlD34TH a întrebat:

Are cineva un hack pentru metin2 ro? Nu conteaza de care este dar sa lasati si link de download si instructiuni de folosire.

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

In momentul de fata nu prea cred ca o sa iti dea cineva un hack "mura'n gura).Metin2.Ro este protejat de un Anti hack Pro, trebuie cineva foarte inteligent sa faca un hack de ala, si nu prea iti recomand sa cauti pe youtube :(
Totusi ai putea sa il incerci pe asta;) http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf