| AlexEdy1982 a întrebat:

As avea o intrebare, de ce nu imi merg programele ce se bazeaza pe internet.De exemplu Steam, Origin, etc. Si la counter spune ca "Cannot continue without model" si nu e de la counter am incercat toate variantele, nici messengerul nu stiu ce avea dar l-am reinstalat si apoi a mers.Imi puteti spune? FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu antivirusul si firewall-ul inchis iti merg programele? Browserul iti merge normal? Ce antivirus ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )