| gLuss2557 a întrebat:

as avea o mica intrebare, nu demult mi-am luat un laptop de pe okazii, scria ca e de gaming. Intrebare mea e ce jocuri merg pe el: Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU 2.27 GHz, 4 GB RAM si placa video ATI Mobility radeon hd 3670 515 mb, (asa scria). Va rog lasati o lista cu jocurile care merg.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Testeaza aici ce jocuri iti merg:
http://systemrequirementslab.com/cyri

| k330sk3a a răspuns:

Hmm asta nu prea e gaming in zilele noastre.Adica un laptop de gaming ar trebui cel putin un procesor Intel core i5 pentru laptopuri.Dar ti-ar merge jocuri mai vechi cam din 2007-2008 care mie inca imi plac.

| gLuss2557 explică (pentru k330sk3a):

Pai spune o lista. Cv.