| ComyCannabis a întrebat:

ce jocuri ruleaza pe laptop HP pavillion dv7 cu componentele: Procesor Intel Core i5 2.53GHz, 4Gb Ram, placa video ATI Mobility Radeon HD 5650! Reply fast! Dau funda si vot! :*

2 răspunsuri:
| Gabriel_Prodan_1999 a răspuns:

-_- rly? Pai ruleaza multe jocuri pff, nu exista o lista cu jocurile care iti merg tie exact pe acel laptop, sunt multe exemple de laptop'uri diferite... prea multe jocuri deci prea multe liste
Asa ca iti recomand inainte sa instalezi un joc, sa te uiti la "requirements minimum" pe care ar trebui sa le ai pentru acel joc. Sper ca te'am ajutat, funda?

| ComyCannabis explică (pentru Gabriel_Prodan_1999):

Macar e bun de ceva laptopul asta? pret 1200 lei :3