| KiLLr0Y a întrebat:

As avea o problema. Cand imi pornesc PC imi tot apare o eroare "windows product activation
This copy of Windows must be activated with Microsoft before you can log on. Do you want to activate Windows now?"
Si orice as da "yes sau no" tot asa imi apare si nu pot sa ies din standby din cauza asta. Ce pot sa fac?

Ofer funda raspunsului corect!

2 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Ti-a expirat licenta de windows

| KiLLr0Y explică:

Mi-a blocat Microsoft complet pc si nu mai pot intra nici unde nici in Safe mode nu ma lasa, daca as restaura windows cu (ghost) as rezolva ceva?