| Useria a întrebat:

Buna TPU am o problema cu PCu.
Cand il deschid imi apare o casuta cu numele "Windows product activation" si scrie "This copy of Windows must be activated with Microsoft before you can log on. Do you want to activate Windows now?" Daca dau "Da" Imi apare imaginea de desktop dar nu apare nici iconita nici bara iar daca dau "Nu" mi se inchide. Ce sa fac? Ce sa apas?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Asta iti apare pentru ca folosesti o copie piratata(ca majoritatea romanilor) de Windows. Normal ar fi sa cumperi un Windows original.

| Useria explică (pentru valentingb):

Pai am bagat CDu original

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La service