| americanu098 a întrebat:

Salutare am o problema: Edit: am windows xp! CAND DESCHID PC (nu-mi intra in destop!) imi apare: Windows product activation. This copy of windows much be activated with Microsoft before you can log on. Do you want to activate windows now? Daca dau yes imi apare imaginea de la destop cu windows activate! Numi apara bara start nu pot sa fac nimica! ajutati-ma dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Salut, pai asta inseamna ca licenta windowsului a expirat, caut un cod pe internet sau scriel pe acesta
XP8BF - F8HPF - PY6BX - K24PJ - TWT6M

| americanu098 explică (pentru M1hai):

Nu merge codu acesta!

Descarca programul asta si o sa-ti mearga
htttp://www.softpedia.com/get/Tweak/uninstallers/RemoveWga.shtml