| kArAgoNNNcoD a întrebat:

As dori sa imi aratati daca stiti un magazin care se ocupa cu componente pentru calculator.Vreau sa cumpar si sa imi fac un calculator pentru gaming. Poate imi si aratati unul bun.(placa de baza windows etc.) Nu conteza pretul.

2 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

Pai ar fi un site PC Garage si are un magazin pe soseaua Pantelimon, daca nu cauti si tu pe la depozite de PC-uri, dar vezi ca te duce mai mult sa faci PC pe piese eu mi-am luat cu 13 milioane un pc cu 4 gb ram, Intel dual-core 2.90 Ghz, nVidia GeForce 650T 1 GB, windows 7 ultimate 64-bit, si dupa mine conteaza pretu ce ai asa multi bani, atunci ia-ti unu de 100 milioane full gaming happy

| kArAgoNNNcoD explică:

Cand am spus ca nu cnteaza pretul m-am referit la faptul ca sa nu ma luati cu "ai putea sa-ti iei dar e prea scump" sau "e prea ieftin.s-ar putea sa nu fie bun...dar cand ziceti de un model. De pc lasati si un link.