| narciosromantiber a întrebat:

cine stie un Metin populat(de preferat romani ) cu rate mijlocii,cu iteme care evolueaza si seturi (fara moduri,itm site sau din astea)
Nu imi dati ca exemple HotStile, Hamer, Stell, le-am jucat si singurul bun e HotStyle dar e cu seturi si au bagat protectie si nu mai pot baga swichbotul si ma cam plictisesc happy

Răspuns Câştigător
| Dennii14 a răspuns:

Metin 2 Pro
Metin 2 VipStyle ( dar are moduri straight face)
Metin 2 Explosion...

| narciosromantiber explică (pentru Dennii14):

Tu care il joci sai care ti se pare mai populat si mai tare?

| Dennii14 a răspuns (pentru narciosromantiber):

Mai eu am jucat / joc VipStyle. Cand jucam asa regulat si asa era frumos eram muuullllltiiii acum sunt putini, foarte... Pentru ca are moduri si s-au lasat.

5 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Metin2 Dark Legion mie mi-a placut mult.
Sper ca te ajuta big grin.

| NagatoBK a răspuns:

Metin2 New Revolution [mt2nr].

| narciosromantiber explică (pentru NagatoBK):

L-am jucat dar nu prea m-a impresionat.