| RemusȘiAtât a întrebat:

As dori sa-mi dati un Metin2 care sa fie la fel ca Metin2Rextor cu mape de farmat diamante nisipuri seminte topaz citrin sau ca Metin2World dar sa nu aiba bug sa-ti dea contul inapoi sau sa dea metinu inapoi sa aiba rate 1000 Armura Draco daca stiti ce armura este si sa nu fie buguri exp sau itm sa nu fie lag si daca ma puteti sa ma ajutati sa cresc putin si cu 2 3 iteme dar fara
Metinele astea :
Metin2hammer
Metin2sonny
Metin2steel
Metin2wars
Etc va veti da seama.
Deci daca stiti MT2Rextor sau MT2World alea care map farm1 map farm2 map farm3 si map farm 4 sa nu uitati sa aiba la lv 250 armura Draco acc care dau pv si bns:15 rezistente sabie etc 25 pentru farmat si 5k nu stiu daca cer prea multe cititi tot.
Si daca mai stiti metine2 spunetile si pe alea dar vreau neaparat un metin tip MT2Rextor!
Si apropo nu fac teapa cu funda big grin.
Multumesc big grin(Funda cel mai bun raspus)

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand un metin deschis recent acum foarte bun http://www.metin2satana.ro/