| VenDeT a întrebat:

as dori si eu un caracter lvl 30+ pentru peskuit pe corvus galben daca se poate daca nu orice regat

1 răspuns:
| C1P1K a răspuns:

Frate, sincer fishbotu nu mai e folositor, perlele albe au ajuns la 7kk. Ce iti pot sugera?
1) Apucate de un "farmer"
- Cresti pana la nivel 21 (Ca sa poti pune koif de fier, pentagon)
-Te duci temnita si stai acolo cam 3-4 ore pana iti pica cele 11 "Medalii de cal"
-Cresti pana la nivel 25, faci calul normal, si in fiecare zi faci un nivel la cal.
-Cand ajungi la nivel 35, upgradezi calul.
-Spor la metine!
2) Daca ai caracter mare stai farmer.
Daca ai nivel 30-35 Map2
Daca ai nivel 35-45 Valea Seuryoung (pe langa templu)
Daca ai nivel 45-50 Desert
Daca ai nivel 50-65 Munte Sohuan
Daca ai nivel 65-75 Padurea neagra(cea normala)
... Si ultima data 75-90 Padurea Rosie.