| g0d a întrebat:

as dori si eu un Metin2 la fel ca EmpireMt2 adica Empirelegacy.cu aceleasi rate iteme etc.Nu veniti cu chestii gen Oriental Mt2 Hammer BlackNight etc.

Răspuns Câştigător
| Stephh a răspuns:

Ai site-ul de descarcare EmpireMt2puppy dog eyes Mi-l dai si mie te rogpuppy dog eyes
Pai nu stiu ce sa-ti zic. Epical Mt..Stiu mai multe dar nu sunt ca EmpireMt2:Mt Lunarisa,Mt Evo,Mt Star,Mt Fun,Mt voyo,Mt Xtreme,Mt Energy,Mt ValMondial, Mt United, Mt Mondial, Aspire Mt, Mt Vicio, Mt Kobra. poate te ajuta vreunuhappy

3 răspunsuri:
| g0d explică:

E naspa metinu in stiu altceva?

| xXCosmynXx a răspuns (pentru g0d):

Incearca mage sau energy

| MeAlly a răspuns:

Ai incercat Celestial World Metin2