| Coţofană_Eusebiu_1990 a întrebat:

as vrea și eu sa imi recomandati un server de Counter -Strike 1.6 mod furien professional cu putini playeri,skinuri fain,shop la CT si la T,super knife la T,mod psycho si mod kage, va rog..De exemplu Furien.lunetistii.ro doar ca are multi playeri, iar eu vreau sa fie 7-8 playeri on pe serverul pe care mi-l ati da.Va rog! Sau daca se poate dati-mi un server de zombie bihozard.Skinuri misto si 3 lasere free, va rog.Cine imi da un server bun ii dau 15 like-uri pe facebook.

2 răspunsuri:
| Full12 a răspuns:

Intra pe server-ul asta e exact cum vrei eu sunt VIP Gold si anume ^CezaR^. Daca vrei intra e super-tare server-ul.