| C3R a întrebat:

As vrea sa achizitionez un xbox 360 si nu stiu ce sa aleg varianta 4gb triple core sau varianta 500gb single core, as vrea sa cumpar si gta v dar 4gb nu ajung dar nu stiu daca cea de 500gb ar rula daca e single core. Ajutati-ma va rog, cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu exista xbox 360 single core, daca te referi la xbox classic...sa stii ca ala nu ruleaza mai mult de un san andreas.

1 răspuns:
| C3R explică:

Pai ma uitam pe eMAG la un xbox costa 899 lei dar nu scrie la specificatii decat 3.2 ghz dar am gasit inca unul la care scria IBM Triple Core 3.2 ghz la acelasi pret la promotie cu 2 jocuri deci cred ca e o greseala de la eMAG.