| gLuss2557 a întrebat:

As vrea sa cumpar STEAM. Cine are STEAM si vinde sa dea add la id : kenzor.andrey. Dau 15 euro.

1 răspuns:
| cichicean01 a răspuns:

Cu parere de rau va anunt ca e o mare teapa. Am vorbit cu el, i-am dat username si parola si i-am zis sa dea un sfert din bani sa ii dau codul sa schimbe email si toate alea, dar nu a vrut, vroia sa le schimbe pe gratis. Nu va lasati pacaliti usor, e prea frumos ca sa fie adevarat, de la suma iti dai seama...