| Ionut_Manuel_1994_pEZw a întrebat:

as vrea sa imi faceti care va pricepeti un sistem de gaming 1000-1200 de lei
Vreau sa joc cs:go mai mult, si nu vreau unitate optica, nici hdd, doar un ssd sa pun sistemul de operare, in rest... fara mouse tastatura, monitor, sper sa ma ajutati si eu dau funda celui mai bun exemplu!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai SSD-ul costa un 4-500 lei... mai pune 500 lei altfel nici o sansa!

| Ionut_Manuel_1994_pEZw explică (pentru lpavel):

Mentionez ca un sistem de operare are 10 Gb cu tot cu drivere, ai astfel nu imi trebuie unul de 250 de GB, eu zic ca unul de 80 GB e suficient pentru un SO.
O da, si nu caut numai brand-uri renumite, de multe ori cele renumite sunt si scumpe si fac exact ce fac si unele mai ieftine
Apreciez raspunsul!