| Steaua_Andrei_2000 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati o tableta destul de bunicica pana in 250 de lei orice marca si daca se poate sa imi lasat un link de unde sa comand! CAT MAI REPEDE! Celui care imi da cea mai buna recomandare Ii dau funda!

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Salut.Uite un site de unde poti sa comanzi.
http://www.pcgarage.ro/tablete-e-book/
Poti sa iti faci un cont dupa un wishlist(e un buton mai in dreapta) si alegi ce ai vrea sa cumperi(in descriere poti sa intrebi de o tableta buna pana in 250 lei si administratorii de la pcgarage o sa iti raspunda la wishlist-u creat de tine si o sa iti recomande una.Asta daca nu sti ce tableta sa iti iei. Daca sti de care vrei si esti sigur ca merita 250 lei nu mai trebuie sa faci wishlist).
Site-ul e de incredere.A facut varumiu un wishlist cu un pc si cei de la pcgarage i-au recomandat altu la un pret mai mic si mai bun.A comandat si l-a primit cu tot ce trebuie si ii merge super deci poti sa cumperi cu incredere.
Bafta!