| ItIsAlright a întrebat:

Ce tableta imi recomandati? Vreau sa fie destul de bunicica si sa o iau de Vinerea Neagra de pe net. As vrea sa ma orientez totusi si dupa pret. As vrea ceva in jur de 600-750 lei sau una de 10 milioane dar redusa la un pret convenabil ( de Vinerea Neagra ).

8 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Cam pe la banii aia iti vei lua o tableta bunicica sa stii...

Eu ti-as recomanda: http://bit.ly/1cjQbRS

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2. Pretul depinde si de abonamentul pe care il faci pentru ea. (asta daca vrei sa o cumperi cu abonament)

| Bog312 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DTLRXBBBM/

Aceasta este o tableta foarte buna

| Ovidiuvancea1988 a răspuns:

Cumparati cu 820 este foarte buna nu ai sa te plangi de ea

| qHoratiu a răspuns:

Prestigio e 599 dar e foarte buna am si sunt multumit