| zyrex a întrebat:

As vrea sa imi spuneti va rog niste jocuri FPS, RPG, bune, aparute pana in anul 2010, cu exceptia:

seria Half-Life, seria Far cry, seria Hitman, seria Max Payne, seria Darksiders si seria Crysis

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai jucat mass effect? sau bioshock? mai e si bulletstorm sau Halo, vai iti recomand halo, superb. Sau advent rising.

| zyrex explică (pentru EnvyU):

Mass effect am auzit, bioshock si halo la fel laughing Sunt genul ala de sf care nu ma multumeste foarte mult, dar avand in vedere ca am ramas fara idei, poate poate le incerc. insa eu mai astept raspunsuri, daca mai ai idei, poti sa mai spuiwinking

| EnvyU a răspuns (pentru zyrex):

Sa incerci advent rising, o sa ramai paf, e super, si bulletstorm e super fun modul in care ii omori pe aia.

| RobertSiAtat01 a răspuns:

Gta san andreas, halo, dead space, assasin's creed. Sper ca te am ajutat