| Moraru_Emanuel_1999 a întrebat:

Salut, TPU!
as vrea sa ma ajutati cu o problema, am fifa 07 descarcat si instalat si gameranger, eu pot sa k\joc fifa insa din crack, dar cand vreau sa joc online imi spune " Please insert the correct DVD-ROM, select ok and restart application " ce trebui sa fac?

1 răspuns:
| TheNexus a răspuns:

Orice joc cu crack (adica piratat) nu te lasa sa joci online pentru ca crack-ul doar "viruseaza" jocul in asa fel incat sa creada ca este cumparat, dar nu poate face legatura dintre joc si serverele lor.