| WhitePoinT a întrebat:

Am fifa 2007.....Am vrut sa joc online pe GameRanger.....Aleg cu cine sa joc acea persoana da start la joc si mie cand sa imi intre imi da o eroare : Please insert the correct DVD-ROm, select OK and restart the application.
De ce imi da asa si cum pot repara problema?

Răspuns Câştigător
| subz3ro a răspuns:

Copy crack-ul din imagine daemon tools si ii dai paste in folderul unde ai instalat fifa 07

| XD_YuLy_2001 a răspuns (pentru subz3ro):

Ai teamviewer?

8 răspunsuri:
| Tom36 a răspuns:

Cred ca trebuie sa bagi imaginea jocului in daemon tools sau daca ai jocul pe dvd sa bagi dvd-ul.

| 99Andy99 a răspuns:

Eroarea asta imi apare si mie si nici eu nu stiu cum sa fac, nu a mers cum ai zis tu subz3ro

| AlexL00L123 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci : Intri unde ai crack, dai copy intri unde ai instalat dai paste. Pasul 2: intri in game ranger ai in stanga ta edit. Dai pe options iti apare o bara dai in jos pana gasesti fifa 07. Trebuie sa scrie pe acolo fifa 07. Dai pe el click, in dreapta ta scrie browse dai pe el intri un ai instalat fifa 07 dai pe crack-u care ai bagat si gata poti sa te joci linistit. Baftawinking

| Marck_Raffi_1995_fN9j a răspuns (pentru AlexL00L123):

BRAVO
merge asa, incercati toti pasii...

| Chertes_Gabriel_1990 a răspuns:

Deci asa ami spunea si mie dar l-am rezolvat... trebuie sa bagi creck jocului unde l-ai instal fifa-u daca nu sti unde ai instalt dai clik drepta pe imaginea jocului depe destop si dai la propetati si dupa dai pe open file location... si apoi baga craku acolo si o sa-ti mearga =) (y)

| Raducan_Mariusnecula_1998 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge sad

| XD_YuLy_2001 a răspuns:

Dar de ce nu imi merge ca am facut toti pasii