| unnume8 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu o problema pe care o am pe calculator. Unele programe (unele mai rar, altele tot timul se opresc si imi afiseaza pe ecran o fereastra pe care scrie: "Acest program nu mai functioneaza". Imi da loading cateva secunde, iar apoi imi da doar optiunea inchide programul. As vrea sa stiu cumj as putea sa rezolv lucrul acesta.

Răspuns Câştigător
| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, si inaintea de al baga scoate bateria BIOS, cateva secunde, mai curata-l tu, vezi daca e in regula, daca nu ai vreun virus sa ti-l forjeze