| anonim_4396 a întrebat:

La vechiul meu calculator, mai nou, daca vreau sa deschid o fereastra atunci trebuie sa dau refresh de multe ori, iar dupa cateva secunde fereastra se inchide singura, fara sa vreau eu. Nu-mi mai da voie sa selectez pe ecran, iar daca dau click dreapta atunci imi apare-dispare fereastra micuta. Mai nou imi apar multe avertismente cand il deschid, dar nu au legatura. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cea mai buna varianta, mai ales daca e vechi, si daca nu ai facut asta de mult, ar fi reinstalarea sistemului de operare.