| titanul a întrebat:

as vrea sa stiu ce inseamna DLC,adica mam uitat pe altex la mortal kombat x si am vazut mk x special edition si editia include carcasa metalica, cadou, si dlc-ul goro.In concluzie ce inseamna dlc-ul? personaj sau? P.s

Răspuns Câştigător
| evilgmr a răspuns:

DLC - Downloadable Content. Goro este un personaj din seria MK, pe care il primesti daca faci pre comanda la joc.

2 răspunsuri:
| titanul explică:

Deci nu personaju goro ci fisieru de dowlandat ..Atunci pot sa mi-l descarc si de pe playstation store sau google nu?

| evilgmr a răspuns (pentru titanul):

De pe PlayStation Store, da.