| HiONlOCK a întrebat:

as vrea sa stiu daca exista vreaun program prin care sa joc jocuri noi pe un calculator vechi fara sa platesc nimic, multumesc anticipat =D

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Da, exista un program numit Onlive.Acest program iti da posibilitatea de a juca o anumita variate de jocuri noi aparute precum Saints Row The Third.Problema e ca la acest program te lasa sa joci gratis doar pentru 30 de minute, iar calitate imaginii este destul de proasta, dar toate jocurile merg excelent!

| HiONlOCK explică (pentru OctaLoL):

Multumesc mult ti-am dat funda

| OctaLoL a răspuns (pentru HiONlOCK):

Cu mare placere!

3 răspunsuri:
| XxRemixGabriel2013xX a răspuns:

Steam, Onlive.