| Bebitza99 a întrebat:

as vrea sa stiu daca imi merge jocul NFS UNDERCOVER pe pc ul meu : procesor Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2, 5 ghz; Ram 2 gb; Placa video de 715 mb multumesc

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Atunci iti va merge perfect!

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Procesorul este bun, RAMii sunt buni, dar spune te rog ce fel de placa video ai! Nvidia GeForce sau poate ATI Radeon.

| Bebitza99 explică (pentru OctaLoL):

Unde scrie ce placa am?

| Bebitza99 explică (pentru OctaLoL):

Frate am Nvidia GeForce 9600 GSO de 768

| OctaLoL a răspuns (pentru Bebitza99):

Atunci iti va merge perfect!

Răspuns utilizator avertizat
| teofilutzu a răspuns:

Salut aafda uite cerintele minime la nfs undercover... Windows XP and VISTA with latest service pack installed

Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2. 8GHz or higher (3. 0GHz if running Windows Vista)
1GB RAM
Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only) using a supported chipset (see below)
DirectX compatible sound card
8X or faster DVD Drive
5.5 GB of HD space required to install game
DirectX Nov 2007 edition (included)
To play online a network card is required for broadband connectivity