| Mitu_Beto_1995 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce am Lag in assassins creed´s nu prea ma pricep la PC, dar va pot da cateva detalii ca sa-mi puteti spune daca e din vina procesorului... multi spun ca e de la placa straight face....Deci am asa :

6 GB ram
Procesor : Intel(R)Core (TM) i3 CPU M 370 ( 2, 4 GHz )
Maxim graphic memory 1696 mb (ASTA CRED CA E PLACA laughing
60 Hz
32 bits
rezolutie 1366 x 768
directX 11
Intel(R) HD Graphics

Cred ca am umblap pe la setari straight faceva rog ajutati-ma nu stiu dc am lag in assassen creed´s si iar mai am lag in call of duty modern warfare 3 straight face DAU FUNDA! PLUS VOT!

1 răspuns:
| GinGinHan a răspuns:

Ar Trebui sa iti mearga bine cu tot la max. straight face Incearca sa iei un antivirus si sa dai o scanare ca ai virusi mai mult ca sigur