| astro5 a întrebat:

La Counter-Strike am pus pe forum o cerere de admin, dar nu am slot si nici id la Steam. Am sanse sa ma faca admin? In cat timp o sa aflu si cum?

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Din cate stiu eu fara steam nu poti lua admin pe un svr destul de populat daca e un svr cu 2 - 3 playeri tot timpul ai sanse destul de mari. Timpul in care vei afla depinde de Ownerul serverului el depinde de cererile de admin

2 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Depinde de multe lucruri chestia asta.
pe unele servere daca nu ai steam, daca nu tii redirecte/ori sa platesti, sau sa ai experienta.nu iti da
sunt o gramada de variante.depinde ce model are cererea. daca te incadrezi.stiu si eu... poate iti cere ore multe pe sv, sa stii o limba straina ceva.o limita minima de varsta, etc.

| aLerTiNhO a răspuns:

Din cate stiu eu fara steam nu poti lua admin pe un svr destul de populat daca e un svr cu 2 - 3 playeri tot timpul ai sanse destul de mari chatterbox. Timpul in care vei afla depinde de Ownerul serverului el depinde de cererile de admin happy