| iSlowS a întrebat:

Salut Tpu...As Vrea Sa Stiu Si Eu Niste Jocuri..Simulatoare,Shootere
Proprietatile Pc-ului:
Procesor: Athlon 64 x2 2.21ghz Dual Core 4200+
Ram: 2g
Placa Video:ATI Radeon x1550 Series (512)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi ar merge un gta 4 gta san andreas, battlefield 2 battlefield 3, need for speed most wanted 2 si 1, dirt 1 si 2, farming simulator 2013, assassins creed 3

| iSlowS explică (pentru anonim_4396):

Battlefield 3, assasins creed 3 merge sigur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSlowS):

Da pe low da

5 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Red Orchestra
Call of Dudes(stiu Duty)
Poate Battlefield 3 (POATE)
Medal of Honor.
si sa nu uitam de Mario cel mai bun shooter GOTY anul 2013 VGA award locul 1 (JK)

| IulianDornianu61 a răspuns:

Incearca falllout 3

| andreyhbk46 a răspuns:

Incearca call of duty, age of empires, battlefield, allods online, gta san andreas(san andreas multiplayer e foarte fain), world of tank, assasin creed+etc... funda?