| TwinKK a întrebat:

as vrea sa va intreb ce jocuri stiti care merg pe urmatoarea configuratie: 3GB RAM, placa video 128 mb(slaba) si 2.2 GhZ. Va rog sa nu imi spuneti ca am placa video slaba, deoarece stiu. Gta 4 mi s-a deschis dar aveam mare lag, NFS Shift mergea cat de cat dar din cauza lagului nu aveam control asupra masinii. Placa video pare slaba dar alte jocuri merg traznet pe ea. Va astept raspunsurile cu drag, multumesc!

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Call of duty, Resident evil 4, Resident evil 5(posibil sa nu iti mearga din cauza placii video) Manhunt 1, 2, Max Payne 1, 2, Half Life 2, Portal 2, Bioshock, GTA San Andreas, GTA 4, GTR2, DIRT2, etc.