| har a întrebat:

as vrea sa va intreb.
Voi ce credeti despre metin2? am tot auzit peste tot ca cica e cel mai tare joc, l-am juat bineinteles si desigur ma enerveaza acest joc si nu imi place deloc

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Sunt de acord cu tine.L-am jucat,mi-a placut, dar apoi m-am plictisit de el ingrozitor.Dar ce lv ai facut? Eu am ajuns la 102, dar m-am plictisit.Probabil ai fost la nivele mici? Sa stii ca dupa lv 30 incepe sa te pasioneze.

| har explică:

Pe mine la scoala ma scot din sarite total cateodata,mai ales cand imi spun porcarii de genul lasate de wow, apucate de metin, sau daca le zici ca jocul x are peste 11 milioane de jucatori ii auzi:atat de putin? Nu multi sunt care s-au trezit la realitate la momentul potrivit...Si mai ales nu imi vine sa cred ca ei chiar numesc acele iteme "epice" daca ar vedea niste iteme adevarate, si-ar da seama ca cele din metin2 sunt niste carpe.Sincer sper sa nu obsedeze toti big grin

| w7dragon a răspuns:

Deci metin 2 este un joc superb dar nu-s de acord ca este cel mai tare. Daca vrei cumva niste ex de jocuri uite : shaiya, word of warcraft, lineage etc

| alexandrabucur30000 a răspuns:

Sunt de acord cu tine