| Frumushica20001 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat, dar ce credeti? eu am iubit si el are iubita. Nu stiu ce sa-i zic. De fiecare data cand ma vede ma injura si isi bate joc de mine si pe celelalte fete da semne ca le place. Le zice ca cica "ce faci iubirea mea?" si ma enerveaza. Adica nu le place in realitate, face doar glume dar cu mine se comporta urat...

Voi spuneti sa ma despart de baiatul respectiv si poate daca am vreo sansa ma combin cu baiatul acesta de care tot vorbesc? Bineinteles daca si el vrea sa se desparta de acea fata.

Credeti ca ma place daca face asa?

5 răspunsuri:
| Justrollin a răspuns:

Trist

| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu nu cred ca te place daca se comporta urat cu tine....stiu ca se zice ca cei care se tachineaza se plac dar la tine mi se pare ce el nu te tachineaza ci pur si simplu vorbeste urat cu tine....intrun cuvant nu-i pasa

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Sigur te place...

| khaori a răspuns:

Buna.
Daca atunci cand te vede, te injura si iisi bate joc de tine, clar ca nu merita sa te desparti de iubitul tau pentru un baiat ca el. In primul rand, daca te place, nu ar trebui in niciun caz sa isi bata joc de tine si mai ales sa te injure. Ce comportament e asta?
Eu mi-am spus doar parerea, succes!

| Hyōhaku a răspuns:

Buna.
Parerea mea ca baiat e ca ar trebui sa te desparti de iubitul tau dar nu sa pentru baiatul asta ci doar pentru faptul ca tii mai mult la el decat la iubitul tau si ar trebui sa stie si el.Ar trebui sa iti gasesti pe cineva care te merita si tii cu adevarat.DIn cate vad poate ca prietenu tau de merita dar nu cred ca tii la el cu adevarat dupa cum ai spus mai sus.
Eu mi-am spus doar parerea