| Robi_Pasztor_1994 a întrebat:

As vrea si e niste jocuri Single-/Multiplayer... Care sa mearga pe calculator cu procesor de 1.2 GHz, RAM:2 GB, Video card cu 64 MB, 32-bit,... Cel mai bun raspuns cu site de descarcare sau tutorial pe youtube, primeste funda!

2 răspunsuri:
| David2001 a răspuns:

NFS world, Minecraft, Counter-Strike Source, Prototype 1 sau 2, Crysis etc. Funda!

| Robi_Pasztor_1994 explică (pentru David2001):

Primeste dracu funda >.<... tu ai citit macar intrebarea pana la capat? Prototype. nu merge pe un pc cu procesor de 1.2 -.-