| VasyBlueLighT a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri cu cerinte minime,care sa-mi mearga find ca nu am un calculator prea bun,actiune,shooter,aventura, deoricare, si disney, doar sa-mi mearga! FUNDA!
Computer:AMD Sempron Processor 2800+
1.60 GHz, 449 MB of RAM
Placa de 512!

7 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Lista cu jocuri (mai vechi) aici:
http://www.tpu.ro/......ie-mmorpg/

Gasesti lista plus link-uri mai sus pe pagina respectiva (dai cu scroll in sus).

| R4V3N a răspuns:

Iti merge Metin2, Roblox si GTA San Andreas. Funda?

| VasyBlueLighT explică (pentru R4V3N):

Nu vreau metin, si jocurile astea le stiu si eu.

| StefanNumeDeCod a răspuns:

Minecraft,cs. cam atat

| MICS a răspuns:

Metin2haos.info

| razor111 a răspuns (pentru MICS):

A intrebat de joc nu de o porcaria asta care zici

| DarkAngel2014 a răspuns:

Cum sai mearga minecraft? esti prost nu are cum sa i mearga minecraft deoarece i trebuie minim 1 gb ram la minecraft si nu i merge.incearca gta vc, call of duty 2 poate si gta sa, psi-ops, si mai incearca tu sa vezi ce gasesti pe acolo.nui asculta pe ei cu sfaturile alea ca s-ar putea sa iti strici sistemul complet. funda?