| Calin_Roby_1999 a întrebat:

As vrea si eu niste programe cu care sa filmez gameplay-uri... ceva care sa nu fie 1GB pe minut ca FRAPS...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bandicam,DxStory si Mirilis Action!

| Calin_Roby_1999 explică (pentru anonim_4396):

La mirillis Action. de unde stiu daca filmeaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Calin_Roby_1999):

E la fel ca la Bandicam apare in colt Fps counter-ul si apesi F10 sau F11 (nu stiu exact) si atunci incepe sa filmeze!

8 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Bandicam. Este foarte bun. Profesionalism.

| Calin_Roby_1999 explică (pentru MihaiGe):

Cati GB pe minut?

| MihaiGe a răspuns (pentru Calin_Roby_1999):

In jur de 800 MB.

| Calin_Roby_1999 explică (pentru MihaiGe):

Nu-i rau.

| Răzvan022014 a răspuns:

Cel mai tare program de filmat este bandicam. Am testat și fraps și consider că fraps este o mizerie care nu are ce căuta in calculatorul nimănui! Păi la fraps pe 10 secunde de filmare se adună cam 2 giga! La bandicam nu-mi place un singur lucru : face pozele cam nașpa, zic eu, în rest, la capitolul filmare este cel mai șmecher! Respect maxim pentru cine a inventat acest program dar și pentru cine la "șmenuit" ca să-l folosim noi moca! laughing

| XcatalinX12345 a răspuns:

BANDICAM! Fortza!