| cosminadelin44 a întrebat:

As vrea si eu site cu download-u de la driveru de internet pentru windows 7 professional 32 bit

driver:Realtek RTL8169/8110 Family PCI Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru ca informatiile sa fie complete, am nevoie de date despre sistemul tau (macar producatorul si seria placii de baza), caci pe site-ul oficial al placii de baza gasesti sigur driverele compatibile. Softul Everest te ajuta sa afli totul despre calculatorul tau. Deluxe nu e suficient pentru o identificare corecta. Trebuie sa aiba si o serie atasata prin care poate fi recunoscut in mod evident (ex. Deluxe PRO F34F). Apoi cautam driverele compatibile, ok?

| cosminadelin44 explică (pentru dannyel86):

Dannyel placa mea de baza e dela deluxe

| dannyel86 a răspuns (pentru cosminadelin44):

Placile de baza Deluxe apartin, de Asus, de Biostar sau alt producator. Trebuie sa existe si alte mentiuni care sa ne ajute, nu doar "Deluxe". Daca nu ai cunostinte it, roaga pe cineva care se pricepe sa instaleze softul Everest de pe net, ca sa stim cu exactitate ce placa de baza ai. Altfel nu te pot ajuta cu driver-ul pentru net.