| alaska11 a întrebat:

As vrea si eu un joc cu masini, in care sa mergi prin oras regulamentar, sa poti conduce la volan( Nu in realitate), sa te uiti stanga dreapta daca e liber, in oglinzi etc.Sa nu fie chiar mare jocul (GB) si fara virusi. Daca se poate pentru. un calculator mai slabut happy Astept jocuri. Funda!@!@!@!

3 răspunsuri:
| GinGinHan a răspuns:

Drive simulator 2009

| alaska11 explică (pentru GinGinHan):

Merge si fara volan?
( in realitate)

| GinGinHan a răspuns (pentru alaska11):

Este exact ce ai cerut ( conduci regulamentar, vezi de la volan, si poti sa aplici si in realitate ( sa nu incerci ca o sa ma ia politai pe mine la raspundere ) ), cred ca poti sa vezi si din spate masina.