| Florinut1009 a întrebat:

Salut TPU,as vrea si eu va rog frumos un site de unde pot lua un pack sau mai bine zis un server de samp (un mod) dar deja facut, eu doar sa'i dau drumul....il vrreau gm RPG(ca in viata reala)si sa semene fff mult cu Bugged, va rog frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| RPGFaciFraguri a răspuns:

Salut. Poti incerca GameMode-ul Vortex RP. Este gamemode-ul de la care a inceput si Bugged-ul. Il gasesti imediat pe GTA-MP.RO

Server samp, gamemode unic, RPG.FACIFRAGURI.RO:7777 http://facifraguri.ro/forum