| nicolae303 a întrebat:

Aseara m-am jucat fifa pe laptop si dupa ce m-am plictisit am oprit laptop-ul si m-am bagat la somn.Astazi cand am venit acasa de la scoala am vrut sa mai ma joc si eu si am bagat tastatura nu mai mergea am dat restart la laptop si degeaba... mai am si un racitor pe usb si acela merge...
Am bagat si stick-ul si mouse-ul si degeaba nu merge nici un port usb.
Di ce cauza si cum pot rezolva problema?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ce ai facut ai bagat tastatura explica problema amice ca nu inteleg.

| nicolae303 explică (pentru EneCristian):

Pai seara am bagat tastatura in laptop si m-am jucat si dupa dimineata am vrut sa o mai bag sa ma mai joc si nu mergea nici mouse-ul in niciuna din cele 3 porturi usb

| EneCristian a răspuns (pentru nicolae303):

Cum adica tu bagi tastatura in laptop? ce naiba inseamna asta ca nu inteleg. Explica DETALIAT

| nicolae303 explică (pentru EneCristian):

Pai am bagat cablul usb de la tastatura il portul usb de la laptop