| BunikuuxD a întrebat:

Eu am Laptop si acum umblu cu mouse-ul de la ellaughing ala cu Touch...decii am fost plecat pana la masa si inainte mergea mouse-ul si cand am venit nu mai mergea..nu se misca nimic.oh go on am zis ca sau terminat bateriile asa ca le-am schimbat degeaba..am luat mouse-ul de la tata de la pc. l-am pus si nici asta nu merge, am schimbat si USB-ul unde era bagat si degeaba NU MERGE!

HELP

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

L-o fi bântuit fantomele......Deci exorcizare prin restart și va funcționa tot.Succes

| BunikuuxD explică (pentru DeyCj):

Mda i-am dat restart si şi-a revenit.

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Fn f7 ai dezactivat mouse ul

| AngelBlue15 a răspuns:

Asa am patit si eu dar nu stiu ce a facut un prieten si mi la reparat.A instalat nu stiu ce prostie si de atunci nu mai am probleme cu el.

| Claudiatha a răspuns:

Vezi ca poate o fii iesit din mufa!