| AndreiBarosanul3232 a întrebat:

Salut TPU,

Astazi am cumparat de la Altex un cod pentru Diablo 3, care are trebui sa il primessc pe e-mail.
Eu am primit un mail ca am pun comanda si un mail cu factura, dar niciun cod in ele, ar trebuie sa mai primesc un alt e-mail cu codul pentru joc?

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Presupun ca plata a fost facuta. S-ar putea fi nevoit sa astepti pana luni, cand e zi lucratoare.

4 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Dar sigur nu ai cumparat CD-ul?

| AndreiBarosanul3232 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu CD, cod pentru battle.net

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru AndreiBarosanul3232):

Ai primit de la Altex, mail in care sa iti confirme plata?

| AndreiBarosanul3232 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai am un mail cu factura, un mail in care zice ca a fost plasata comanda si un mail cu obiectele comandate care se cheama asa"Comanda nr. 197847391 a fost confirmata"

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru AndreiBarosanul3232):

Presupun ca plata a fost facuta. S-ar putea fi nevoit sa astepti pana luni, cand e zi lucratoare.