| MilkWithCereals a întrebat:

Astazi am incercat sa descarc Tales Runner. Descarcarea a mers, insa cand vreau sa scriu datele contului nu merge. straight face Ca si cum nu ar functiona tastatura in joc. O.o Stiti cumva ce as putea face sa mearga? thinking

5 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Cand deschizi jocul acesta e fullscreen sau windows mode? daca e fullscreen fal windows mode si daca nu merge sa scrii incearca cu tastatura virtuala, aceasta sigur merge.Succes!

| MilkWithCereals explică (pentru IonutGaby):

E fullscreen. Si cand sa deschid jocul, nu am tastatura virtuala ca sa pot scrie. Merge doar cu cea normala:]] Eu am tastatura fara fir, poate fi o problema? straight face

| IonutGaby a răspuns (pentru MilkWithCereals):

Nu cred ca este vreo problema. Daca e fullscreen fal in windows mode si procedezi astfel Click pe Start->Run-> Si scrii " osk "

| MilkWithCereals explică (pentru IonutGaby):

Nu merge sa-l fac window mode. Am incercat de peste tot si nu vrea. >.< Am incercat si tastatura cu fir si tot nu merge. Probabil e o problema de la joc. oh go on

| IonutGaby a răspuns (pentru MilkWithCereals):

Probabil!