| ady_3580 a întrebat:

astazi mi-am instalat Battlefield 2, cand dau pe el se inchide monitoru si se aprinde repede, si nu se intampla nimic. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MiculAjutor a răspuns:

Incearca chestia asta: click dreapta pe iconita de la BF2 si apoi ''Properties'' ---Compatibility----''Run this program in compatibilty mode for:ce windows ai" sau alta varianta sa schimbi crack-ul.Succes!

| ady_3580 explică (pentru MiculAjutor):

Am bifat aia cu Run this program. windows 95 ( eu am xp ) si tot asa face.

| eusiatat20123 a răspuns:

Prima data ia-ti patch 1.41 si instaleaza-l.2)ia patch 1.5 si instaleaza-l(pentru battleifled 2 desigur)no sati mai trebuiasca crack 3) distreaza-te