| vadimb17 a întrebat:

Sall! ma poate cineva ajuta am o probleme cu pc-ul meu citeodata nu vrea sa se aprinda arata ca se incarca windows si dupa aia nu se mai aprinde nu-i de la windows ca am instalat mai multe. dupa mai multe restarturi se aprinde poate sa stea citeva or si se stinge monitoru si im arata blue screen nvlddmkm.sys... ce fa fac?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Totusi cand ai instalat windows ai formatat partitia? Daca da atunci e posibil sa ai o defectiune hardware, inclin sa cred ca e hard-disk-ul. Fenomenul asta mai poate aparea si de la conflict cu alte componente (de ex. daca ai instalat ceva memorie, alta placa video etc.).

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa video sau actualizeaza-l!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Ai instalat "mai multe" de fapt s-a suprascris si de aici aceiasi eroare.Formatezi apoi instalezi.
Http://www.videotutorial.ro/? p=425
http://www.videotutorial.ro/? p=2144
win7 se instaleaza ca si vista