| alinutza4a a întrebat:

Nu stiu ce are monitorul.cand deschid calc apoi aprind monitoru si se aprinde si apare pentru o secunda ecranul iar apoi se inchide. dupa vreo 10 min de incercari disparate se aprinde si ramane asa pana in inchid. ce are? voi ati patit asa ceva?

5 răspunsuri:
| Mişu_7703 a răspuns:

Inainte sa reinstalezi windows'ul, verifica virgula cablul de conexiune intre monitor si unitatea centrala. s'ar putea sa nu faca priza cum trebuie. daca nu asta e problema, da, poti reinstala windows'ul.

| Izu.Punk a răspuns:

Reinstaleaza ma windowsul happy

| CriCri a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de multe ori.Trebuie doar sa reinstalezi windows-ul si atat.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Salut!
Adică îşi i-a restart!
Explică cum trebuie, am păţit dar nu aşa de multe ori!
10? surprise Cam mult...
Reinstalează windows, probabil că el e de vină...
Sau e prea încălzit... nu ştiu exact ce ar putea fii, dar grijă să nu se ardă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut asa fel de probleme cred ca sunt de vina ventilatoarele. vezi daca se infierbinta si daca ele merg, daca nu schimbale