| Ad0bE a întrebat:

Cred ca a-ti auzit de Amnesia - Dark Descendent( sau cum se scriehappy ).Na.m-am gandit astazi sa-l i-au si eu sa vad cum e.Ca se spunea ca e un horror foarte "frumos", incitant si unu dintre cele mai bune jocuri horror.In fine nu stiu daca e asa deoarece imi da o eroare.Instalez jocul cum trebuie(urmez instrctiunile) si dupa ce termin imi apare o eroare pe carre scrie "Not enought drawbuffers supported! Make sure your graphic card drivers are up to date" si va anunt ca nu am umblat la obtions sa schimb rezolutia sau altele! Cine raspunde primul cu cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai prima data uitate daca ai cerintele recomandate de exemplu scrie pe google numele jocului si cerintele de sistem si comparale cu componentele calculatorului tau, dupa care iti updatezi driverul de placa video la zi! numai daca calculatorul tau este compatibil cu jocul! In fine daca nu te pricepi cheama pe cineva care poate sa te ajute si stie ce face. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ad0bE explică (pentru Energyboy):

Am verificat si indeplinesc cerintele de sistem.Cum uploadez placa video? sau ce trebuie sa fac?