| xuperhero98 a întrebat:

astazi mi-am luat Counter-Strike 1.6 de pe steam, si, la cerinta unui prieten, am incercat un server de jb ( jail break) pe acest server trebuie neaparat sa ai microfon si casti
Problema este ca atunci cand vorbesc ceilalti mie nu mi se aude nimic. nu stiu de ce... imi apare in dreapta ca vorbeste X dar nu se aude nimic... ce sa fac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pukybam a răspuns:

Sall, da trebuie sa ai neaparat microfon astfel nu poti vorbi si nu iti trebuie casti daca ai boxee! happy... FUNDA!

| xuperhero98 explică (pentru pukybam):

Am si microfon si casti, cand vorbesc eu toti aud, dar cand vorbesc altii eu nu ii aud pe ei.

| paul55 a răspuns (pentru xuperhero98):

Ma eu iti zic sa iti iei cs 1, 6 nemodifica de pe www.resouceres.ro, si te vor auzi toti