| DavidAntonio a întrebat:

Astazi mi-am luat GTA 5 de un site cdkeys.com și acolo a zis sa activez keya pe site-ul rockstar... Am activat codul, am descarcat jocul, am făcut prima misiune și nu mea dat 500000 de dolari și nici online. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Programul fiind crack-uit nu merg toate funcțiile cum trebuie. Ia-ți cel mai bine jocul original, e 50 de lei pe Olx sau 100 in Altex sau Domo. Și te vei bucura pe deplin asa fata de cele piratate.

| DavidAntonio explică (pentru Edw08):

Am cumpărat jocul și l-am activat pe site-ul de la rockstar games nu are cum sa fie crackuit